En Yeni Merinos Halı Modelleri

Yazar 11pazar 15/02/2017 1 Yorum(lar) Halı Modelleri,Markalar,Yeni Ürünler,

 

En Yeni Merinos Halı Modelleri 

Merinos, ülkemizde uzun yıllardır faaliyet göstermekte olan Erdemoğlu Holding markalarından birisi olan ve her aileye, her gelir ve kültür grubuna uygun ürünler üreten bir markadır. Merinos halı koleksiyonu bu kapsamda çok çeşitli ürünlerle donatılmış durumdadır. Onlarca çeşidi kategoriler halinde sunan Merinos, kaliteli ve olabildiğince uygu fiyatlı ürünler tasarlamaktadır.

Merinos halı koleksiyonunda Efsun, Efes, Adore, Resital, Prestij, Urla, Serena, Bergama Lux, Aktüel, İlyada, Valeri Home, Narin, Palet, Deluxe, Hereke, Berke, Moderno Bergama, Sema, Eda, Topkapı, Gonca, Ofelya, Victoria, Ramses, Volga, California, Side (Venüs), Veronica, Klasik, Verda ve Kaymaz Tabanlı Yolluklar alt ürün gruplarıyla yüzlerce çeşide sahiptir. Merinos halı koleksiyonunda yer alan alt model gruplarının her biri ayrı bir teknikle üretilir ve her grubun farklı özellikleri vardır. Ayrıca elbette ürün tipine göre ebat ve desenler de değişiklik göstermektedir.

Örneğin Hereke grubunda yer alan ürünler geleneksel Türk halı sanatının benzersiz tasarımlarına sahiptir ve üretim teknolojisi bakımından Hereke tipi el dokuması ürünlere en yakın standartlarda üretilirken, California ve Moderno gibi alt gruplarda gerek üretim teknolojisi, gerek materyal bakımından ve gerekse desen bakımından ise oldukça yenilikçi çizgilere sahip ürünler imal edilmektedir.

Merinos Halı koleksiyonu 11pazar.com sitemizde neredeyse tüm ürünleriyle müşterilerin beğenisine sunulmaktadır. Elbette her mağazada tüm ürünlere ulaşmak mümkün değildir. Oysa online halı satış sitemizde tüm Merinos Halı modelerini çok uygun fiyatlarla alma fırsatları sizleri bekliyor. 

 

1 Yorum(lar)

Temel:
15/09/2014, 12:08:31 PM
Yeni Yorum

Aradığım tüm merinos halı modellerini en ucuz fiyatla temin ettiğiniz için teşşekkür ederim.

Yazıyı Yorumla