Padişah Halı Ürünleri Pahalı mı?

Yazar 11pazar 15/05/2017 1 Yorum(lar) Halı Modelleri,Online Alışveriş,Markalar,Yeni Ürünler,

Türkiyenin en büyük iplik ve halı üreticisinin gözbebeği markası olan Padişah halı, ucuz ver kalitesiz ürünlerin korkulu rüyasıdır. Zira fiyatları bakımından her kalitesiz üreticiyi kolayca alaşağı edebilirken, optimum kalite standartları ile, pek çok kaliteli olduğunu iddia eden markayla ve hatta gerçekten kaliteli markayla (kalite ve fiyat  açısından) boy ölçüşebilen  ürünler üretmektedir.

Padişah halı ürünleri, seçeneği bol, kullanışlı ve uzun ömürlü ürünlerdir. Her evin dekorasyonu ile uyumlu bir Padişah Halı modeli mutlaka vardır.

Halı seçimi, görsel özelliklerine olduğu kadar, dokuma teknolojisi ve üretiminde kaullanılan materyaller de dikkate alınarak yapılmalıdır. Satın alacağınız çok kaliteli görünebilir, çok güzel de olabilir. Ancak dikkat ediniz, bu ürün kaç yıl bu kaliteli ve şık görünümünü koruyacak? Renkleri solup, havı alçalacak, adeta keçeye dönüşecek mi? Padişah halı, hangi standartta ürü satın alırsanız alın, size en uzun süre ilk günkü gibi kullanabileceğiniz ürünler sunmaktadır.  Ve dahası sitemizin sağladığı avantajlar ile sıradan mağazalardan alacağınız markasını daha önce hiç duymadığınız, sıradan halı markların ürünlerinden daha ucuza Padişah halı modellerini 11pazar.com' dan alabilirsiniz. 

 

1 Yorum(lar)

Tayfun:
04/11/2014, 06:12:25 AM
Yeni Yorum

Koşum markasını duymadığı bir halıyı çok iyi diye 750 TL ye mağazadan aldı. ilk yıkatmasında ürün eskidi. sitenizden 350 ye aldığım padişah halı modeli ürün, hem daha güzel, hemde 2 kere ykattım hala ilk aldığım gibi.. 11pazar.com a dürüstlüğünden ve uygun fiyata satmasından dolayı çok teşşekkür ediyorum.

Yazıyı Yorumla