Mutfak Halısı Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz.

Yazar 11pazar 15/04/2017 1 Yorum(lar) Halı Modelleri,Online Alışveriş,Markalar,Yeni Ürünler,

Biz Türkler halı severiz. Kültürümüzün en eski parçası olan halı ve kilimleri gerek yaşam alanlarımızda gerek iş ortamımızda mümkün olduğunca çok kullanırız. Gerek dekoratif gerekse sıhhi açıdan halıların varlığının yaşam alanlarındaki olumlu etkileri de artık bilinen bir gerçektir.

Evimizin her noktasında olduğu gibi mutfaklarımızda da halı vazgeçilmezdir. Ancak mutfak halılarında farklı standartlar olmalıdır. Son dönemde üretilen mutfak ve mutfak araç gereçlerinin konu edildiği halılar oldukça ön plana çıkmıştır. Modern mutfak halısı modellerinin yanında klasik tarzda halılarda tercih edilebilmektdir. 

İster modern halı modlleri, ister salon halısı modelleri, mutfak figürlerinin yada daha başka farklı figürlerin yer aldığı popart halılar olsun; en güzel halı daima içinizin ısındığı beğendiğiniz halıdır. 

Bunun için sadece mutfak temalı halıların mutfağınız için uygun olduğunu düşünmeyin.  Koyu renk yada açık renk, çiçek temalı, göbekli, çerçeveli, gometrik, simetrik, kelebekli yada sade düz halılar olsun hiç fark etmez. 

 

 

 

Beğendiğiniz halı daima mutfağınıza en çok yakışacak halıdır. 

1 Yorum(lar)

Pervin Sayar:
13/12/2017, 12:43:23 PM
Yeni Yorum

Gerçekten de öyle, salonuma kullandığım halının aynısı mutfak ta da başarılı bir seçim oldu.

Yazıyı Yorumla