Gizlilik Sözleşmesi


11pazar.com GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

 

11pazar.com, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, adres, telefon, yaş, ilgi alanlarınız, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir.

 

11pazar.com sisteminde toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri "sınıflandırma” çalışmalarında sadece 11pazar.com bünyesinde kullanılmaktadır. 11pazar.com, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

 

11pazar.com, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler 11pazar.com müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla 11pazar.com iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.

 Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir. 

Herhangi bir zamanda günlük e-mail gönderim listemizden çıkmak isterseniz, 11pazar.com’ a üye girişi yapıp bültenden ayrıl linkine tıklayarak e-bulten üyeliğinden tek tıkla, kolayca çıkabilirsiniz. Dilediğiniz zamanda Bültene üye ol linkine tıklayarak tekrar mail gönderim listemize kayıt olabilirsiniz.

 

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde 11pazar.com veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. 

Ayrıca www.11pazar.com’da ‘’Secure Sockets Layer’’ (SSL) teknolojisi kullanılmaktadır.128 bit SSL sertifikamız sayesinde kişisel bilgileriniz şifrelendiğinden 3.şahısların ellerine geçmesi tamamı ile engellenmiştir.

 

Her türlü sorunuz için; 11pazar.com’da destek hattını yada müşteri@11pazar.com mail adresi ile bize ulaşabilirsiniz.

 

11pazar.com