Yeni üye olabilme koşulları

Bu sözleşmede www.11pazar.com web sitesi bir e-ticaret sitesidir.

Site ziyaretçileri ya da site üyeleri bu sözleşmede bundan sonra "Kullanıcı" olarak adlandırılacaktır.

Bu sözleşme kabul edildiğinde bir tarafta site yöneticisi diğer tarafta da kullanıcı karşılıklı olarak aşağıda yazılı sorumlulukları kabul etmiş sayılırlar:

Tarafların hak ve sorumlulukları:

Web sitenin  tüm hakları 11pazar.com sahiplerine aittir. Site e-ticaret ürün satış sitesi olarak hazırlanmıştır. Ürün alış verişinde bulunabilmek için üye olmak gerekir.

Sitenin tüm sayfalarında yayınlanan yazılar, fotoğraflar ve bilgiler siteye aittir. İzin alınmadan site dışına çıkarılamaz. Web sitesinde yayınlanan yazılar, fotoğraflar ve bilgiler de tümüyle 11pazar.com sitesinin özgün çalışmalarıdır. Tarafımızca izin verilmedikçe bu bilgilerin tümü ya da bir kısmı kopyalanıp başka bir yerde yayınlanamaz ya da üye olmayan başka bir kişiye e-mail yolu ile gönderilemez.

Site içinde başka sitelere link verilebilir. Site link aracılığı ile erişilen diğer sitelerin gizlilik uygulamaları ve içeriklerine yönelik herhangi bir sorumluluk taşımaz.

Kullanıcının Web sitesine üye olabilmesi için üyelik formunda sorulan sorulara yanıt vermesi gerekir. Bu sorulardan ad ve soyad, adres bilgileri, bir e-posta adresi ve şifre ile bilgileri girmiş olmak üyelik için zorunludur. E-posta adresi doğrulandıktan sonra üyelik gerçekleşir. Web site yöneticisi gerektiğinde T.C Kimlik numarası sorabilir.

Üyelik ücretsizdir.

Web site üyelerine ait tüm bilgiler güvenlik ve gizlilik kuralları doğrultusunda korunur. Web sitemiz bu bilgilerin aşağıda belirlenen istisnalar dışında kısmen ya da tümüyle yetkisiz kullanımını ya da üçüncü bir kişiye verilmesini önlemek için gerekli tüm önlemleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir.

Site, kullanıcıdan istenen bilgileri (adı ve soyad, e-posta adresi, mesleği vb.) doğrudan pazarlama yapmak amacıyla kullanamaz ve bu tür çalışma yapan kişi ya da kurumlara vermez. Bu bilgiler yalnızca gerektiğinde kullanıcıyla temas kurmak için kullanılır.

Kullanıcılardan gelen her türlü istek, öneri, yorum ve sorular, web site yöneticimiz tarafından en yakın zamanda mail üzerinden değerlendilecek ve cevaplandırılacaktır.